Dramatická výchova – pátky 13.45 – 16.00

Vážení rodiče,

píši Vám několik informací k literárně-dramatickému kroužku.

Cílem našeho společného snažení má být vzájemné poznávání a seznamování se sebou samým a ostatními. Prozkoumávání, poznávání a chápání mezilidských vztahů, situací a vnitřního života lidí současnosti i minulosti, reálných i fantazií vytvořených. Poznávání divadla a proces přípravy divadelního tvaru, práce s literárním textem pomocí pohybových, rytmických a hlasových her. Toto prozkoumávání a poznávání se děje ve fiktivních situacích prostřednictvím hry v roli, dramatického jednání v situaci. Budeme společně procházet příběhy a učit se na nich fungovat dohromady i samostatně. Pracovat budeme s prostředky a postupy divadelního umění. Tento proces pro nás bude důležitější než produkt (představení), kterého se ale budeme snažit společnými silami dosáhnout a věřím, že se nám to podaří.

Co by děti měly mít s sebou: přezůvky, pití, malou svačinu, pohodlné oblečení

Ráda bych Vás požádala, abyste mi vždy dávali vědět, alespoň o den dřív, pokud se Váš syn/Vaše dcera nebude moci kroužku zúčastnit. Informace o neúčasti mi můžete posílat sms zprávou, mailem nebo lístečkem na předchozím dramaťáku, kterého se Váš syn/Vaše dcera zúčastní. Je to pro mě velmi důležité při přípravě na každý dramaťák. Předem velmi děkuji.

Hodiny jsou otevřené a můžete se jich v případě zájmu zúčastnit. Kontakt na mě pro případné omluvy a informace: 774 517 471, mail: apatit@email.cz

Jana Wertigová

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.