HN – formy distanční výuky

Vážení rodiče a žáci ZUŠ Borovany,

v souvislosti s nepříznivou pandemickou situací a podle nařízení vlády bude opět od 4.1. na všech ZUŠ probíhat výuka pouze distanční formou. To se týká jak hlavních předmětů (naši učitelé Vás budou opět kontaktovat a domlouvat vhodnou formu spolupráce), tak i výuky hudebních nauk.
Protože jsem si vědom, že v souvislosti s distanční výukou i na ZŠ i v jiných oblastech, máte mnoho dalších povinností atd. oznamuji tímto, že distanční výuka HN na ZUŠ Borovany bude probíhat pouze pro ty žáky, kteří o to písemně (mailem) požádají. Ostatní žáci budou z této výuky osvobozeni. 
Potřebné znalosti pro hru na nástroj (zpěv) z oblasti HN bude s jednotlivými žáky konzultovat učitel hlavního předmětu podle potřeby. Pro klasifikaci za I. pololetí z HN bude potřeba splnit jednoduchý test, který žák vypracuje v rámci výuky hl. předmětu se svým vyučujícím, který mu bude při jeho vyplňování též nápomocen. Nebudou tedy kladeny nároky na čas a znalosti rodičů.
Kdykoliv se , prosím, s důvěrou obraťte na svého učitele nebo na mne – ochotně Vám pomůžeme, poradíme a pokusíme se výuku nejen HN přizpůsobit tak, abyste Vy i Vaše děti byli spokojeni.
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.